Do našeho portfolia služeb patří především projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost.

Normální provoz automatizačních systémů do značné míry závisí na správné instalaci nástrojů a zařízení. Nejprve je nutné zvolit správné místo pro instalaci zařízení, které splňuje požadavky technologického režimu inženýrského systému, a namontovat jej v souladu s projektem a pokyny výrobců. Při instalaci je třeba brát v úvahu potřebné pohodlí při opravě a údržbě a také rychlou výměnu. Sekundární zařízení na panelech by měla být instalována přesně podle pokynů výrobce.

Elektroinstalace, měření a regulace zajišťujeme na klíč od zpracování cenové nabídky, projektové dokumentace po dodávku, montáž a uvedení zařízení do provozu, SW vybavení, včetně veškerých dokladů a revizí potřebných pro kolaudaci v oblasti dodávka a montáž v oblasti:

  • kotelny, výměníkové a předávací stanice (SIEMENS, DOMAT)
  • vzduchotechnika, chlazení
  • osvětlení, technologická elektroinstalace
  • rodinné domy i velké provozy

Vzduchotechnika je vybavení pro trvalé nebo periodické odvádění odpadního vzduchu z průmyslových, skladových a bytových prostor. Až do počátku 19. století neexistovaly matematické výpočty pro větrání, mikroklima v areálu byla udržována pouze přirozeným větráním výfukového větrání. Tento přístup nemohl zaručit odpovídající výkon, byl spojen s velkými ztrátami tepelné energie, což výrazně komplikovalo proces výměny vzduchu v noci a v zimě.

Průmyslové větrání je instalováno ve výrobních závodech, maloobchodních a skladových prostorách, sportovních a koncertních halách a dalších velkých budovách. Zajišťuje udržování optimálních klimatických podmínek pro lidi a my nabízíme své profesionální služby, které zahrnují především projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost. To se také týká projektové činnosti vzduchotechniky.

Zde uvádíme několik výhod, které instalace vzduchotechniky zahrnuje:

  • Odstraňování přebytečného tepla.
  • Odstranění přebytečné vlhkosti.
  • Odstraňování škodlivých chemických látek.
  • Odstraňování prachu.
  • Zvýšená hladina kyslíku.

Přijďte a přesvěčdte se sami o našich kvalitních a profesionálních službách!

Vybrali jste si z našich služeb?

Kontaktujte nás ještě dnes!

Máte-li zájem nám položit otázku ohledem této služby, nebo nám k ní zaslat poptávku, napište nám - budeme se Vám věnovat!