Každý den člověk zkonzumuje různé nápoje, v různém množství a ani si neuvědomuje, kolik fází filtrace má voda, ze které jsou nápoje vyrobeny. Čištění průmyslových vod je v dnešní době stále více důležité, protože mnoho škodlivých chemikálií vstupuje do přírodních zdrojů. Voda dodávaná do centrálních vodovodních systémů je rovněž podrobena průmyslové přípravě.

Firma Kalora a.s. má ve svém portfoliu nabídku služeb na klíč, které zahrnují vše od projektové dokumentace až po montáž.

V současné době zahrnuje čištění vodních zdrojů poměrně širokou škálu technologických procesů. Výběr optimálních metod čištění a konstrukce systémů s nezbytnými vlastnostmi je proto nesmírně odpovědnou a důležitou fází.

Pro návrh úpravy vody, přípravu, montáž a zprovoznění zařízení pro řešení problémů čištění vody se na nás obracejí společnosti, továrny a organizace z různých oblastí činnosti.
Náš tým dokončil mnoho projektů čištění vody pro potravinářské podniky i bytové komplexy, čištění průmyslových odpadních vod.  Při úpravě vody používáme nejmodernější technologie, které zaručují vynikající výsledky.

Do našich služeb patří tedy projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost.

Vybrali jste si z našich služeb?

Kontaktujte nás ještě dnes!

Máte-li zájem nám položit otázku ohledem této služby, nebo nám k ní zaslat poptávku, napište nám - budeme se Vám věnovat!