O naší společnosti

Všechny inženýrské systémy v budově jsou vzájemně propojeny, proto je lepší objednat jejich instalaci jednomu dodavateli, kterému důvěřujete. Jsme připraveni splnit vaše požadavky, tak neváhejte a zavolejte nám!

V čem se lišíme od ostatních?

Vynikající technické zázemí
Kvalita a rychlost práce
Profesionalita a odbornost
Vyškolený pracovní tým

Naše společnost byla založena již roku 1991. Jsme firmou s více jak 25ti letou tradicí a za dobu své existence se zdárně adaptovala nárokům, změnám a požadavkům zákazníků a udržela se i během prudkého poklesu nabídek na stavebním trhu, o čemž svědčí celkový obrat firmy přes dvě miliardy. Prvořadým cílem firmy je a stále bude především spokojený zákazník, vysoká kvalita produktů od projektů po realizaci a samozřejmě i kvalitní servis.

Kalora a.s. je firmou vycházející svým zákazníkům vstříc. Filozofie firmy je podporována týmovou spoluprací na všech úrovních firmy, výborným technickým zázemím a dalšími hodnotami firemní kultury.

Naše služby

Co pro Vás děláme?

Do našeho portfolia služeb patří především projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost.

Zaujali jsme Vás?

Neváhejte a napište nám ještě dnes! Budeme rádi, když společně nalezneme nejlepší řešení na míru právě pro Vás.
Kontaktujte nás