Montáž potrubí v oblasti ocelových rozvodů

Při realizaci topení, instalatérství, kanalizace, je majitel domu postaven před otázku, jaký druh potrubí použít a jak připojit jednotlivé části systému.  Zvažte vlastnosti instalace ocelových rozvodů. Zvažte nabídku naší firmy, která nabízí své služby, kam patří především projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost.

Montáž potrubí

Parní potrubí se používá také k vytápění budov, výrobních a skladovacích zařízení. Nejběžnějším materiálem pro takovou realizaci je ocel, existují však i jiné možnosti, ze kterých jsou takové systémy vyráběny. Takové řešení je rozděleno do kategorií a typů, které mají jedinečné technické vlastnosti.

Trubky pro takové sítě jsou vyrobeny z různých materiálů, ale vedoucí pozice je obsazena použitím oceli. Ocelové potrubí má vysokou pevnost a je spolehlivé při používání. Aby se zlepšily technické vlastnosti, jsou ocelové výrobky ve většině případů tepelně zpracovány.

Firma Kalora a.s. má vždy připraveno spolehlivé řešení. Přímo na místo určení dodáme a namontujeme potrubní rozvody a průmyslová zařízení.

Vybrali jste si z našich služeb?

Kontaktujte nás ještě dnes!

Máte-li zájem nám položit otázku ohledem této služby, nebo nám k ní zaslat poptávku, napište nám - budeme se Vám věnovat!