Montáž potrubí v oblasti stlačeného vzduchu

V moderním světě vyspělých technologií je stlačený vzduch nezbytný, používá se všude a dnes je pro mnoho průmyslových podniků druhým nejdůležitějším zdrojem energie po elektřině.

Potrubí na stlačený vzduch je jedním z nejdůležitějších rozvodů ve výrobních oblastech průmyslu. Vadné potrubí nebo neefektivita může vést k dalším nákladům na opravu, ztraceným ziskům a konkurenční výhodě. Při plánování systému stlačeného vzduchu je jedním z důležitých problémů výběr potrubí, kterými bude pracovní médium proudit z kompresoru ke konečnému uživateli. Správná volba materiálu pomůže vyhnout se únikům, předčasným opravám, překročení nákladů.

Naše firma najde spolehlivé řešení pro projekt a montáž stlačeného vzduchu, protože na místo určení dodáme a zrealizujeme potrubní rozvody a průmyslová zařízení nejen pro stlačený vzduch.

Naší prací je projektová činnost, montáž technologických celků, montáž potrubí, instalatérské práce, elektroinstalace, měření a regulace, rekonstrukce kotelen, rekonstrukce inženýrských sítí, čištění průmyslových odpadních vod, ale také rozvody technických plynů, průmyslové rozvody zemního plynu/plynovody vnitřní, revizní činnost.

Vybrali jste si z našich služeb?

Kontaktujte nás ještě dnes!

Máte-li zájem nám položit otázku ohledem této služby, nebo nám k ní zaslat poptávku, napište nám - budeme se Vám věnovat!