Provozn─Ť ekonomick├Ż ┼Öeditel a p┼Öedseda p┼Öedstavenstva

Ing. Josef ┼śezn├ş─Źek
tel: 354 400 326
email: reznicek@kalora.cz

V├Żrobn├ş ┼Öeditel a vedouc├ş st┼Öediska Cheb

Jaroslav Vot├şk
tel: 354 400 343
email: votik@kalora.cz

Vedouc├ş st┼Ö. Tachov

┼átefan Vivod├şk
tel: 374 728 544
email: vivodik@kalora.cz

Asistentka

Lenka Mottlová
tel: 354 400 324
email: mottlova@kalora.cz

Vedouc├ş projek─Źn├şho st┼Öediska

Ing. Marcel Uldrich
tel: 354 400 346
email: uldrich@kalora.cz

Ústředna

Zuzana Ku─Źerov├í
tel: 354 400 321
email: kucerova@kalora.cz

Hlavn├ş ├║─Źetn├ş

Ing. Petr Krema
tel: 354 400 322
email: krema@kalora.cz

Mistr stř. Cheb

Aleš Votruba
tel: 354 400 335
email: votruba@kalora.cz

Mistr stř. Tachov

Anton├şn Polena
tel: 374 723 224, 377 534 922
email: polena@kalora.cz

Michal Opluštil
tel: 374 723 543
email: oplustil@kalora.cz

St┼Öedisko Cheb - stavbyvedouc├ş

Ing. Josef Star├Ż
tel: 354 400 342
email: stary@kalora.cz
Ing. Ladislav Hrudn├şk
tel: 354 400 330
email: hrudnik@kalora.cz

Mistr st┼Ö. Cheb - revizn├ş technik

Anton├şn Dinga
tel: +420 354 400 323
email: dinga@kalora.cz