Kontakty

Provozně ekonomický ředitel a předseda představenstva

Ing. Josef Řezníček
tel: 354 400 326
email: reznicek@kalora.cz

Výrobní ředitel a vedoucí střediska Cheb

Jaroslav Votík
tel: 354 400 343
email: votik@kalora.cz

Vedoucí stř. Tachov

Štefan Vivodík
tel: 374 728 544
email: vivodik@kalora.cz

Asistentka

Lenka Mottlová
tel: 354 400 324
email: mottlova@kalora.cz

Vedoucí projekčního střediska

Ing. Marcel Uldrich
tel: 354 400 346
email: uldrich@kalora.cz

Ústředna

Zuzana Kučerová
tel: 354 400 321
email: kucerova@kalora.cz

Hlavní účetní

Ing. Petr Krema
tel: 354 400 322
email: krema@kalora.cz

Mistr stř. Cheb

Aleš Votruba
tel: 354 400 335
email: votruba@kalora.cz

Mistr stř. Tachov

Antonín Polena
tel: 374 723 224, 377 534 922
email: polena@kalora.cz

Michal Opluštil
tel: 374 723 543
email: oplustil@kalora.cz

Středisko Cheb - stavbyvedoucí

Pavel Berger
tel: 354 400 335
email: berger@kalora.cz

Ing. Josef Starý
tel: 354 400 342
email: stary@kalora.cz

Ing. Ladislav Hrudník
tel: 354 400 330
email: hrudnik@kalora.cz

Středisko Tachov - stavbyvedoucí

Jaroslav Gavlas
tel: 374 728 543
email: gavlas@kalora.cz